Andrzej Pikul, pianista



Nowa płyta


Na International Music Competition Grand Prze Virtuoso
Londyn 2016
JOANNA SOCHACKA
zdobyła‚ I nagrodę

SHIVEN YANG
na 49.Concorso Internationale di Esecuzione Musicale “Giovanii Musicisti”
Citta di Treviso 2017
II nagroda

RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
Międzynarodowym Konkurs "Grandprix-rising stars"
III nagroda



Nagrody i wyróżnienia studentów i uczniów:

KONKURSY KRAJOWE

1. GAJUSZ KĘSKA
(uczeń Liceum Muzycznego w Przemy¶lu)
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA, Kraków 1993
Wyróżnienie

2. DOMINIKA SZLEZYNGER
(uczennica PSM II st. w Krakowie)
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA, Kraków 1997
Wyróżnienie

3. DOMINIKA SZLEZYNGER
(uczennica PSM II st. w Krakowie)
Makroregionalne Przesłuchania Szkół Muzycznych II stopnia, Nowa Huta 1998
I miejsce

4. DOMINIKA SZLEZYNGER
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II stopnia, Warszawa 1998
V miejsce

5. DOMINIKA SZLEZYNGER
Konkurs Młodych Indywidualno¶ci Muzycznych "Nuta na Gruszce", Kraków 1998
I nagroda

6. JOANNA STRZELECKA
Ogólnopolski Konkurs im.F.Chopina Warszawa 1998
Wyróżnienie

7. ZORIANA TKACZYK
Ogólnopolski konkurs o Stypendium Yamaha, Gdańsk 1999
III nagroda

8. DOMINIKA SZLEZYNGER
III Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej, Warszawa 1999
Główna nagroda

9. JOANNA STRZELECKA i Andrzej Krzyżanowski (flet)
Konkurs Muzyki Francuskiej w Łodzi, czerwiec 1999
I nagroda w kategorii duetu

10. MARIAN SOBULA
Ogólnopolski Konkurs im.F.Chopina, Warszawa 2000
Wyróżnienie

11. PIOTR SZCZEPANIK
IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej, Warszawa 2001
Wyróżnienie

12. JOANNA STRZELECKA
Festiwal Pianistyki Polskiej, Słupsk 2001
Laureatka „Estrady Młodych”

13. PIOTR SZCZEPANIK
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II st. Warszawa 2002
VI miejsce

14. MARIAN SOBULA
Festiwal Pianistyki Polskiej, Słupsk 2003
Laureat „Estrady Młodych”

15. MARIAN SOBULA
Ogólnopolski Konkurs Fundacji "Yamaha", Bydgoszcz 2005
I nagroda ex aequo

16. AYAKO KITANAKA
XX Turniej Pianistów stypendystów zagranicznych, Antonin 2007
Nagroda specjalna za wykonanie programu dowolnego

17. PIOTR TOMASZ SZCZEPANIK
Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku
Laureat „Estrady Młodych”

18. TAMARA LORENZO GABEIRAS
XXI Turniej Pianistów Stypendystów zgranicznych Antonin 2008
Grande Prix

19. STUART DAVIES
XXII Turniej Pianistów Stypendystów zgranicznych, Antonin 2009
Grande Prix

20. DOMINIKA PESZKO
II Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2011
II nagroda

21. ANNA MIERNIK
II Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2011
Wyróżnienie

22. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM II stopnia w Krakowie)
Turniej pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2013
III nagroda

23. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM II stopnia w Krakowie)
Ogólnopolskie Przesluchania Szkół Muzycznych II stopnia, Kraków 2014
Wyróżnienie

24. MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Wojtowicz, Jasło 2014
III nagroda

25. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
XVIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 2014
III nagroda

26. LENA MICHAJŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem"
Kraków 2015
I Miejsce

27. MARIAN MICHALSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem"
Kraków 2015
III Miejsce

28. MARIAN MICHALSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
VI Chopinowski Turniej Pianistyczny im.Haliny i Ludwika Stefańskich
Kraków 2015
III Miejsce

29. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA
Kraków 2015
III Miejsce

30. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
IV Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny o zasięgu ogólnopolskim
Szczecin 2015
II Miejsce

31. RADOSŁAW GO¬DZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów "Chopin pod Wawelem"
Kraków 2015
I Miejsce

32. MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 2015
Wyróżnienie

33. MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Jasło 2015
II nagroda (I nie przyznano)

34. DANIEL PASTUCH
(uczeń POSM w Krakowie)
VIII Konkurs im.Ireny Rolanowskiej
Kraków 2015
Wyróżnienie

35. LENA MICHAŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
5 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze
Pabianice 2015
Wyróżnienie

36. RADOSŁAW GOŻDZIKOWSKI
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Kraków 2016
Wyróżnienie

37. MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM w Ja¶le)
Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 2016
I nagroda

38. LENA MICHAJŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
Ogólnopolskie Forum Młodych Wykonawców
Rybnik 2016
II nagroda

39. SHIWEN YANG
II Ogólnopolski Konkurs “Chopin pod Wawelem”
Kraków 2016
I nagroda

40. MICHAŁ BABIARZ
II Ogólnopolski Konkurs “Chopin pod Wawelem”
Kraków 2016
II nagroda




Andrzej Pikul, ul.Studencka 1/5, 31-116 Kraków, Polska/Poland, tel +48 12 4220717 e-mail: ampikul@poczta.onet.pl