Konkursy krajowe

Nagrody i wyróżnienia studentów i uczniów:

GAJUSZ KĘSKA
(uczeń Liceum Muzycznego w Przemyślu)
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA, Kraków 1993
Wyróżnienie

DOMINIKA SZLEZYNGER
(uczennica PSM II st. w Krakowie)
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA, Kraków 1997
Wyróżnienie

DOMINIKA SZLEZYNGER
(uczennica PSM II st. w Krakowie)
Makroregionalne Przesłuchania Szkół Muzycznych II stopnia, Nowa Huta 1998
I miejsce

DOMINIKA SZLEZYNGER
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II stopnia, Warszawa 1998
V miejsce

DOMINIKA SZLEZYNGER
Konkurs Młodych Indywidualności Muzycznych „Nuta na Gruszce”, Kraków 1998
I nagroda

JOANNA STRZELECKA
Ogólnopolski Konkurs im.F.Chopina Warszawa 1998
Wyróżnienie

ZORIANA TKACZYK
Ogólnopolski konkurs o Stypendium Yamaha, Gdańsk 1999
III nagroda

DOMINIKA SZLEZYNGER
III Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej, Warszawa 1999
Główna nagroda

JOANNA STRZELECKA i Andrzej Krzyżanowski (flet)
Konkurs Muzyki Francuskiej w Łodzi, czerwiec 1999
I nagroda w kategorii duetu

MARIAN SOBULA
Ogólnopolski Konkurs im.F.Chopina, Warszawa 2000
Wyróżnienie

PIOTR SZCZEPANIK
IV Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej, Warszawa 2001
Wyróżnienie

JOANNA STRZELECKA
Festiwal Pianistyki Polskiej, Słupsk 2001
Laureatka „Estrady Młodych”

PIOTR SZCZEPANIK
Ogólnopolskie Przesłuchania Szkół Muzycznych II st. Warszawa 2002
VI miejsce

MARIAN SOBULA
Festiwal Pianistyki Polskiej, Słupsk 2003
Laureat „Estrady Młodych”

MARIAN SOBULA
Ogólnopolski Konkurs Fundacji „Yamaha”, Bydgoszcz 2005
I nagroda ex aequo

AYAKO KITANAKA
XX Turniej Pianistów stypendystów zagranicznych, Antonin 2007
Nagroda specjalna za wykonanie programu dowolnego

PIOTR TOMASZ SZCZEPANIK
Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku
Laureat „Estrady Młodych”

TAMARA LORENZO GABEIRAS
XXI Turniej Pianistów Stypendystów zgranicznych Antonin 2008
Grande Prix

STUART DAVIES
XXII Turniej Pianistów Stypendystów zgranicznych, Antonin 2009
Grande Prix

DOMINIKA PESZKO
II Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2011
II nagroda

ANNA MIERNIK
II Chopinowski Turniej Pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2011
Wyróżnienie

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM II stopnia w Krakowie)
Turniej pianistyczny im. Haliny i Ludwika Stefańskich, Kraków 2013
III nagroda

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM II stopnia w Krakowie)
Ogólnopolskie Przesluchania Szkół Muzycznych II stopnia, Kraków 2014
Wyróżnienie

MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II stopnia im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
IX Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Wojtowicz, Jasło 2014
III nagroda

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
XVIII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny, Konin 2014
III nagroda

LENA MICHAJŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów „Chopin pod Wawelem”
Kraków 2015
I Miejsce

MARIAN MICHALSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów „Chopin pod Wawelem”
Kraków 2015
III Miejsce

MARIAN MICHALSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
VI Chopinowski Turniej Pianistyczny im.Haliny i Ludwika Stefańskich
Kraków 2015
III Miejsce

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny EPTA
Kraków 2015
III Miejsce

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
IV Zachodniopomorski Konkurs Pianistyczny o zasięgu ogólnopolskim
Szczecin 2015
II Miejsce

RADOSŁAW GOŹDZIKOWSKI
(uczeń POSM w Krakowie)
I Ogólnopolski Konkurs Młodych Pianistów „Chopin pod Wawelem”
Kraków 2015
I Miejsce

MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
XIII Ogólnopolski Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 2015
Wyróżnienie

MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM I i II st. im. B. Rutkowskiego w Krakowie)
X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz
Jasło 2015
II nagroda (I nie przyznano)

DANIEL PASTUCH
(uczeń POSM w Krakowie)
VIII Konkurs im.Ireny Rolanowskiej
Kraków 2015
Wyróżnienie

LENA MICHAŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
5 Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Karola Nicze
Pabianice 2015
Wyróżnienie

RADOSŁAW GOŻDZIKOWSKI
Ogólnopolskie Przesłuchania CEA
Kraków 2016
Wyróżnienie

MICHAŁ BABIARZ
(uczeń PSM w Jaśle)
Konkurs Muzyki Współczesnej
Płock 2016
I nagroda

LENA MICHAJŁÓW
(uczennica POSM w Krakowie)
Ogólnopolskie Forum Młodych Wykonawców
Rybnik 2016
II nagroda

SHIWEN YANG
II Ogólnopolski Konkurs “Chopin pod Wawelem”
Kraków 2016
I nagroda

MICHAŁ BABIARZ
II Ogólnopolski Konkurs “Chopin pod Wawelem”
Kraków 2016
II nagroda

DANIEL PASTUCH
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Trzciana 2018
I nagroda ( Grupa III)

RADOSŁAW GOŻDZIKOWSKI
I Przegląd Pianistyczny Józef Hofmann in Memoriam
Kraków 2018
I nagroda

MAŁGORZATA KRUCZEK
I Przegląd Pianistyczny Józef Hofmann in Memoriam
Kraków 2018
II nagroda

ONYOU SIT
I Przegląd Pianistyczny Józef Hofmann in Memoriam
Kraków 2018
III nagroda

BARTOSZ PARSZEWSKI
II Przegląd Pianistyczny Józef Hofmann in Memoriam
Kraków 2019
II nagroda

ANIELA MADERA
II Przegląd Pianistyczny Józef Hofmann in Memoriam
Kraków 2019
III nagroda